M E N U :
Nasza oferta
Eksploatacja oprogramowania
Cennik
Wersje demonstracyjne
Nasi odbiorcy
Serwis 
Linki
Historia
Praca
Kontakt
Uwagi końcowe

 

   

Cennik


Firma nasza stara się, miedzy innymi poprzez prowadzenie surowego reżymu zatrudnienia oraz poprzez ciągłą analizę kosztów własnych, zapewniać przystępną politykę cenową w zakresie usług jak i oprogramowania. Sądzimy, znając rynek podobnych co nasze produktów, że to co oferujemy stanowi najlepszy stosunek jakości do ceny. Od wielu lat cen nie zmieniamy częściej niż raz na rok lub rzadziej, w głównej mierze kierując się inflacją.

Poniżej przedstawiamy szczegółowo pogrupowane cenniki, które obowiązują od 1 stycznia 2023 roku. Wszystkie podane w tych cennikach kwoty należy traktować jako ceny sprzedaży bez uwzględnionego podatku VAT, który należy doliczyć.

Możliwa jest sprzedaż oprogramowania modułów systemu FKI na raty, lub dzierżawa oprogramowania (biura rachunkowe), jednakże każdy taki przypadek jest analizowany i uzgadniany indywidualnie. Raty dotyczą opłat licencyjnych  za oprogramowanie. Ich cena podstawowa zostaje zwiększona o 10%. Powstałe  10% nadwyżki kupujący reguluje natychmiast, a pozostała należność rozłożona  jest na maksymalnie 12 miesięcznych rat. Zaznaczamy jednak, że w przypadku  zakupu na raty nie obowiązują zniżki wynikające z zakupu większej ilości  modułów programowych. Raty lub dzierżawa nie są dostępne dla systemu FKI Mała Firma.

Cena nośnika magnetycznego lub optycznego z nagraną wersją instalacyjną oprogramowania wynosi 10 zł za każdą dyskietkę, CD lub DVD.

Wszystkie oferowane w powyższych cennikach systemy mogą zostać rozbudowane o oprogramowanie wykonane na zamówienie. Wszelkie tego typu zlecenia są realizowane, jednakże ceny wykonania takich usług wymagają  indywidualnych uzgodnień. Nie są to jednak usługi najtańsze i należy  przewidywać, że minimalna stawka roboczogodziny projektanta-programisty  wyniesie od 249 zł wzwyż w zależności od złożoności oprogramowywanych  zagadnień.

 

Strona Główna | Powrót do strony poprzedniej | Kontakt

Created by Digit

(C) 2000-2023 ALLEX Z.K.U.I.